۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
1398/03/13 برنامه‌های ویژه فرهنگی دانشگاه صنعتی به مناسبت هفته سراهای دانشجویی
برنامه‌های ویژه فرهنگی دانشگاه صنعتی به مناسبت هفته سراهای دانشجویی
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر وفایی‌فرد، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در تشریح برنامه‌های اجرا شده توسط این حوزه به مناسبت هفته سراهای دانشجویی اظهار داشتند:
1- جشن بزرگ افتتاحیه هفته سراهای دانشجویی و هفته جوان با همکاری معاونت دانشجویی دانشگاه و با همت جامعه اسلامی دانشجویان، کانون رنگین‌مهر و شورای صنفی دانشجویان برگزار گردید. در این مراسم، حجت‎الاسلام و المسلمین عبادی نماینده شهرستان در مجلس‌شورای اسلامی که به عنوان میهمان ویژه در این برنامه حضور داشتند، طی سخنانی با تأکید بر ضرورت کار فرهنگی صحیح در دانشگاه‌ها و با اشاره به برنامه‎‌های خوب فرهنگی در دانشگاه صنعتی بیرجند، به قدرت اثرگذاری دانشجو، باورها و عقایدش تأکید نمودند. در این جلسه ریاست دانشگاه، معاونت دانشجویی و جمعی از اساتید دانشگاه حضور داشتند. این جلسه همزمان با شروع هفته سراهای دانشجویی در روز جمعه 6 اردیبهشت سال جاری ساعت 20 در محل تالار شهید چمران دانشگاه صنعتی برگزار گردید.
2- برگزاری نمایشگاه کتاب در محل سالن اصلی دانشگاه از روز دوشنبه 9 اردیبهشت‌ماه لغایت 11 اردیبهشت‌ماه.
3- برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در محل سالن اصلی دانشگاه از روز دوشنبه 8 اردیبهشت‌ماه لغایت 11 اردیبهشت‌ماه.
4- برگزاری کارگاه پیشرفت در زندگی دانشجویی با توجه به شعار امسال هفته سراهای دانشجویی "نوآوری، مهارت محوری و رونق تولیدات دانشجویی". این کارگاه با هدف ارائه راهکارهای درآمدزایی در زندگی دانشجویی با روشهای ساده، ترفندهای پیشرفت و ایجاد انگیزه، به همت موسسه استارت آپ دانشجویانه در روز چهارشنبه 11 اردیبهشت‌ماه ساعت 20 در تالار شهید چمران دانشگاه صنعتی بیرجند برگزار گردید.
5- برگزاری اردوهای فرهنگی، تفریحی، ورزشی و مذهبی طی دو هفته متوالی با عنوان طبیعت‌گردی و با هدف پاک‌سازی محیط زیست طی روزهای جمعه 6 اردیبهشت ویژه خواهران و جمعه 13 اردیبهشت ویژه برادران به مقصد روستای مزار کاهی، استانست و فریزمرغ.
6- برگزاری اردوی ویژه فعالین فرهنگی( کانون‌های مذهبی) با مشارکت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری روز جمعه 6 اردیبهشت به مقصد مزار حنبل.
7- پخش فیلم در طی هفته سرای دانشجویی در محل تالار شهید چمران دانشگاه صنعتی


تعداد بازدید: 636

اطلاعات تماس


نشانی: بیرجند، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند
کدپستی: 9719866981
شماره تماس: 05632391324
دورنگار: 05632391257
رایانامه:
ساعت کاری: 7 الی 15

دسترسی سریع


روابط عمومی
معاونت آموزشی
معاونت پژوهش و فناوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر حراست دانشگاه
دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه

تقویم فرهنگی نیمسال‌دوم سال‌تحصیلی 97


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می‌باشد
Powered by DorsaPortal